Pedagojik Formasyon Birimi

2021 kayıtlı pedagojik formasyon öğrencileri pf.aef.marmara.edu.tr adresini takip ediniz.

 

Duyuru 1:

Pedagojik formasyon sertifika bilgileriniz YOKSIS veritabanına işlenmekte ve MEB'e yapacaginiz öğretmenlik başvurularınızda otomatik olarak kontrol edilmektedir. 

Eğer MEB'e öğretmenlik başvurusu yaptığınızda "formasyon bilginiz yok" uyarısı alırsanız aefarsiv@marmara.edu.tr e-posta adresine TC kimlik numaranız ve formasyon belgenizin resmini atarak bilgi veriniz.

Duyuru 2:

Sertifikasını henüz teslim alamayan mezunlarımızın sertifikaları, Atatürk Eğitim Fakültesi Arşiv biriminden hafta içi mesai saatleri içerisinde sertifika sahibine veya noterden vekalet verdiği kişiye imza karşılığı teslim edilmektedir. Manyetik kampüs giriş kartı verilenler, kartlarını iade etmelidir. Üniversiteye giriş yapabilmeniz için HES kodunuzun olması gerekmektedir. Lütfen üniversiteye gelmeden önce HES kodunuzu hazırlayınız.

Duyuru 3:

E-imzalı ders içeriklerini indirmek için tıklayınız.

Duyuru 4:

Formasyon sertifikamı veya transkriptimi kaybettiğimde ne yapmalıyım?

Pedagojik Formasyon Eğitimi sertifikasını kaybeden mezunlarımızın, T.C. kimlik numaralarını ve iletişim bilgilerini açıkça gösteren ıslak imzalı bir dilekçe ile fakülte sekreterliğine başvurmaları gerekmektedir. İlgili kurulların kararı ve onayını müteakip duplikata sertifikası ortalama 20 iş günü içinde hazırlanmaktadır. Sertifikasını ikinci kez kaybeden mezunlara ise ilgili mevzuat gereği herhangi bir sertifika belgesi düzenlenmemekte / verilmemektedir.

Duyuru 5:

İletişim Bilgileri:

Adres: Marmara Üniversitesi, Göztepe Yerleşkesi, Atatürk Eğitim Fakültesi, 34722, Kadıköy / İstanbul

E-posta: aefarsiv@marmara.edu.tr

 
 

Bu sayfa Atatürk Eğitim Fakültesi tarafından en son 30.11.2021 09:36:54 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM